Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Menakluk Oasis Berpenduduk

ak wild city
    Guest

lvl 10 - oasis

sekarang ni dah lvl 15 dah buat 4 kali serangan sampai O tentera alam masih lagi tak boleh tawan

mode serangan normal tak boleh di pilih,kalu di pilih melalui titik perhimpunan pun tetap di tukar ke serbuan.

oasis tu tak ada siapa yg punya....

ak wild city
    Guest

Nampak nyer memang tak ada org yg boleh jawap soalan aku ni.....6x serangan aku dah buat tetap tak leh tawan oasis tu sedangkan semua syarat aku dah ikut .......letih

dah lvl15
    serang dengan wira
    lokasi dalam 7x7 peta

masalah nyer kenapa tak boleh buat serangan normal sedangkan semua syarat telah dipatuhi?
    Last edited by ak wild city; 04-19-2009 at 05:23 AM.

Ketika menyerbu oasis, hanya mod serbuan sahaja dibenarkan.

ak wild city
    Guest

sekarng ni saya nak tawan bukan nak serbu
    level 15 sepatutunya boleh tawan bukan nak serbuan masuk ni dah kalau kata terkeluar dari petak 2 oasis saya dah serang semua dah kosong tapi masih lagi tak boleh tawan setiap kali hantar mesti ngan wira soalanya kenapa tak boleh tawan

Sila mesej saya Dunia Travian anda beserta dengan ID Pemain anda.

kirua
    Guest

Saya pon xpaham tapi setakat saya takluk oasis selama ini mmg pakai mod serbuan.

Koperal GWTS's Avatar

kalau oasis tu milik org kena tawan guna mode serangan normal..

sitter hanya boleh melakukan serangan serbuan je.. tak leh guna normal attack.. ko sitter akaun tu ke?

Koperal

Quote Originally Posted by ak wild city View Post
    Nampak nyer memang tak ada org yg boleh jawap soalan aku ni.....6x serangan aku dah buat tetap tak leh tawan oasis tu sedangkan semua syarat aku dah ikut .......letih

dah lvl15
    serang dengan wira
    lokasi dalam 7x7 peta

masalah nyer kenapa tak boleh buat serangan normal sedangkan semua syarat telah dipatuhi?
    Betul ke oasis tu dalam lingkungan 7x7 kampung... dan jangan salah faham dengan 7x7 tu... untuk pastikan oasis tu dalam lingkungan 7x7, sila ketengahkan peta dan tgk, bila dah tengahkan peta, oasis tu ada dalam peta atau tak... kalau takde... memang sampai natar ko serang pun takkan dapat tawan...!! cuba check semula...!!
    Travian =

Tags for this Thread

Bookmarks