Page 62 of 72 FirstFirst ... 12526061626364 ... LastLast
Results 611 to 620 of 719

Thread: NE yang HOT

Pegawai Waren I DALnet's Avatar

Quote Originally Posted by dUr3x View Post
    http://travian-reports.net/my/report/5340447b409

kantoi plak nk hantar bantuan thantar serangan..
    ish3..rupenye situ pmbekal defend die..
    ni bukan 5 lawan satu lg kan..
    buat om dur3x this for you

5 lawan 1 ? jika itu benar, saya rasa biasa aja itu, kan mereka konfed, dan itu menunjukan mereka kompak, btw.. bukannya OIL juga banyak konfed nya, masa ga mau bantu ? cuma menuhin profil konfed aja dong ?
    KNOWLEDGE is POWER, but POWER is nothing without CONTROL.

Kapten arcobaleno's Avatar

Quote Originally Posted by Kujal View Post
    ohh...kirenye nak kate pihak LG xterlibat la eh...ke camne?aku kurang paham r...maklum la...xckup otai lgi...

xperlu otai pun leh paham setahu ak LG xde kirim def ke sana.melainkan membe2 dia.ak bagitau awal2 coz nanti ada yang cakap CAR mintak bantuan dari LG.kalau x, memang dah ada arahan untuk bantu gi seberang.kitorang xcampur sangat area sana.area SW pun belom setel lagi ni
    arcobaleno
    at your service

Quote Originally Posted by DALnet View Post

5 lawan 1 ? jika itu benar, saya rasa biasa aja itu, kan mereka konfed, dan itu menunjukan mereka kompak, btw.. bukannya OIL juga banyak konfed nya, masa ga mau bantu ? cuma menuhin profil konfed aja dong ?
    dah kalau biasa je...xpayah r nak bising2 kalau 5 lawan 1 pon...yang tolong Orkes skarang sumenye konfed dan dari family yang sama...adoi...bila konfed kita sama2 serang, dia kita kita ni bacotan la, tukang putar belit fakta la...apela...time sampai kat dia...saya rasa biasa aja...ape nih?

Pegawai Waren I dooms's Avatar

Quote Originally Posted by Kujal View Post
    dah kalau biasa je...xpayah r nak bising2 kalau 5 lawan 1 pon...yang tolong Orkes skarang sumenye konfed dan dari family yang sama...adoi...bila konfed kita sama2 serang, dia kita kita ni bacotan la, tukang putar belit fakta la...apela...time sampai kat dia...saya rasa biasa aja...ape nih?
    ye ke....
    The Best Flamers Award choice by people.....

Pegawai Waren II dUr3x's Avatar

Quote Originally Posted by DALnet View Post

lorh bro..aritu dooms bising2 5 vs 1..ni mau tnjuk bukti aja..
    aritu ada yg suruh tnjuk bukti..klau ngak tau usah masuk cmpur..
    yg dicanang2 sblum ini OIL(5) vs Car(1)...ngerti ngak bro??
    Last edited by dUr3x; 12-05-2010 at 02:58 PM.
    war may be fun..but make sure u end it as soon as possible

Quote Originally Posted by dUr3x View Post
    lorh bro..aritu dooms bising2 5 vs 1..ni mau tnjuk bukti aja..
    aritu ada yg suruh tnjuk bukti..klau ngak tau usah masuk cmpur..
    yg dicanang2 sblum ini OIL(5) vs Car(1)...ngerti ngak bro??
    haha....ari tu...leader dan geng2 kau buat provok yg ally car yg ranking tinggi tak mampu nak defeat 10 orang player kat oilns...cube kau selidik dalm forum ni...banyak geng2 kau kutuk ally car...sebab tu lah aku campur tangan...yelah...murid aku ada kat sana[bangga diri lagi]...takkan aku nak diam je...sebelum aku startkan misi untuk psiko kau semua...aku selidik dulu...apakah betul seperti apa yang geng2 kau canangkan tu...seperti yang aku agak...geng2 kau hanya flame je yang lebih...jadi...aku seorang diri[asalnya]...start flame geng2 kau pulak...lepas tu...masuklah sorang dua player dari ally car untuk join sama...dalam pada flame tu...aku jugak nak pembaca tahu..apa sebenarnya yg berlaku...walaupun tak 100peratus...95 peratus..jadilah...ya...sekarang ally car ada jugak dapat bantuan serba sedikit dari member2 myx yang lepas yang mungkin seangkatan dengan member car dulu...apa yang penting...sekurangnya..kami telus...bukannya guna trip putar alam...hahaha...

cuba tengok dan baca huruf merah kat bawah tu....hahahahaha...

satu lagi...dalnet...kau post je apa yang kau nak post kat sini...asalkan...libat zone NE sudah...janji jangan sampai mengaibkan benda2 yg tak sepatutnya..selain tu...kau di alu-alukan di sini....hahaha...

Quote Originally Posted by dooms View Post
    haha....ari tu...leader dan geng2 kau buat provok yg ally car yg ranking tinggi tak mampu nak defeat 10 orang player kat oilns...cube kau selidik dalm forum ni...banyak geng2 kau kutuk ally car...sebab tu lah aku campur tangan...yelah...murid aku ada kat sana[bangga diri lagi]...takkan aku nak diam je...sebelum aku startkan misi untuk psiko kau semua...aku selidik dulu...apakah betul seperti apa yang geng2 kau canangkan tu...seperti yang aku agak...geng2 kau hanya flame je yang lebih...jadi...aku seorang diri[asalnya]...start flame geng2 kau pulak...lepas tu...masuklah sorang dua player dari ally car untuk join sama...dalam pada flame tu...aku jugak nak pembaca tahu..apa sebenarnya yg berlaku...walaupun tak 100peratus...95 peratus..jadilah...ya...sekarang ally car ada jugak dapat bantuan serba sedikit dari member2 myx yang lepas yang mungkin seangkatan dengan member car dulu...apa yang penting...sekurangnya..kami telus...bukannya guna trip putar alam...hahaha...

booooooo....

Pegawai Waren II dUr3x's Avatar

Quote Originally Posted by dooms View Post

laa..cri point len plak ke bro
    mane point 5 vs 1 tu..hahaha
    dh kantoi dpt defend org len ubah topik plak..
    ko mmg pmbelit fakta dan xpndai flaming..
    war may be fun..but make sure u end it as soon as possible

Staff Sarjan

Quote Originally Posted by atoek View Post
    wkwkwwkwkkw
    pretttt
    pantesan aja loe bbm gua lgs ya
    ciakakakaka
    kapan neh kita bisa 1 team bro
    perasaan musuhan mulu
    idx 6 yuk
    barengan 1 ally
    :P