Page 30 of 45 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 447

Thread: Ebs?

Koperal

ayuh dong..mana big bos meta AOW-X dan AOW IBS...bagi penjelasan...

p/s: ada serangan ke salah sorg MT AOW petang nie...report pls!!!

WW HoldeR

ha'ah la...MT kena

Pegawai Waren I DALnet's Avatar

saya dukung S&D EBS deh
    KNOWLEDGE is POWER, but POWER is nothing without CONTROL.

Lans Koperal

wkwkwk geli" aj serangan yang tadi tu

Koperal

Quote Originally Posted by -phoenix- View Post
    wkwkwk geli" aj serangan yang tadi tu
    haha..emperor....share serangan ke kg papa...mana capitalnya? hilang dong?

Lans Koperal

Quote Originally Posted by Mr CuTe View Post
    haha..emperor....share serangan ke kg papa...mana capitalnya? hilang dong?
    klao dia sih maunya share yang bagus" untuk dia aj kalo yang jelek" di sembunyikan jauh" wkwkw

WW HoldeR eMpErOr's Avatar

Mengikut ayat yang dimerahkan di atas, aku ragu sikit. Emperor ada salah faham ke? Pernah talk to him? Coz bawah kepimpinan leader ni, aku perhati dia jarang melenting walau apa pun. Macam last season, 3 kali kena tetap suruh player2 dia yang tak puas hati jangan perang. Kalau dia buat keputusan penting macam ni(drop konfed), kami percaya ada sebabnya.

Pasal ayat dibirukan tu, saya baru bertanya kepada HC semalam, apakah kami tak dibenarkan cata/chief wing yang tak diiktiraf? HC cakap, maybe you(Emperor) janji dengan orang lain, coz leader di IBS tak pernah tau ada perjanjian ini. Asalkan petak merah, kami tak dilarang dari menyerang.

memang x dilarang menyerang bro...u x paham...boleh serang x boleh cata..tapi kena cata juga siap cif lagie..

pehh drop konfed tu...mesti alasan kukuh bro..x ada pun ajak i meeting...sapew yg menodai perjanjian?
    Last edited by eMpErOr; 12-04-2010 at 08:30 PM.

Leftenan Muda biri2's Avatar

Quote Originally Posted by rittzm View Post
    Mengikut ayat yang dimerahkan di atas, aku ragu sikit. Emperor ada salah faham ke? Pernah talk to him? Coz bawah kepimpinan leader ni, aku perhati dia jarang melenting walau apa pun. Macam last season, 3 kali kena tetap suruh player2 dia yang tak puas hati jangan perang. Kalau dia buat keputusan penting macam ni(drop konfed), kami percaya ada sebabnya.

Pasal ayat dibirukan tu, saya baru bertanya kepada HC semalam, apakah kami tak dibenarkan cata/chief wing yang tak diiktiraf? HC cakap, maybe you(Emperor) janji dengan orang lain, coz leader di IBS tak pernah tau ada perjanjian ini. Asalkan petak merah, kami tak dilarang dari menyerang.

memang x dilarang menyerang bro...u x paham...boleh serang x boleh cata..tapi kena cata juga siap cif lagie..

pehh drop konfed tu...mesti alasan kukuh bro..x ada pun ajak i meeting...sapew yg menodai perjanjian?
    mungkin kawe kut yg saja cari pasal.. har har har~~ (gurau2).. ala dah start serang dah pun.. simpan banyak2 askar pun bukan leh kasi gold.. hilangkan semua kg dan player ESB.. he he he
    "JUSTICE"
    -even coz ur life-
    "Justice, what is justice? pro is evil,noob is good? these term have always change throughout the course of history~~ yeah justice always win, and the winner is justice..":-Mr.buggy

I am the NooB CreW
    TBH@Heart<>Noob CreW@Soul<>WB@Mind
    s1(round 1)=AvCaS, myx(round 2)=biri2, myx(round 4)=Nicole Kidman
    intro of myself: biri2 kacak

Quote Originally Posted by -phoenix- View Post
    klao dia sih maunya share yang bagus" untuk dia aj kalo yang jelek" di sembunyikan jauh" wkwkw

log serangan papa jahat nih...

http://travian-reports.net/my/report...3b,53429000375

sikit aja hammer nya dong.
    pendekar mustar ketis aja udah mati..mati dlm iman...

Quote Originally Posted by rittzm View Post
    Dear All,

Salam...

memang la power sfenny..kalau x mcm mana MT dia je yg boleh buat keputusan tanpa bncang...kalau x power i x kena kick..D....G...MT dia..smpai U...I....x leh wat keputusan plak..

x ada apa2 nak tnya kew?
    buat penat bg penjelasan saja......biar kapak dan belantan berbicara...alang2 makan cili biar berasap..

Bookmarks